Objednávejte se telefonicky na čísle +420 605356686

Dávno neplatí, že péče o ruce je výsadou žen. Upravené ruce jsou vizitkou každého člověka, samozřejmě záleží na míře zdobení, ale samotná úprava je předpokladem dobrého působení na jiné a vlastního sebevědomí. Nejdůležitější je přání zákazníka, ale my preferujeme přirozený vzhled a šetrné postupy. 

ZÁKLADNÍ MANIKÚRA

Ošetření v trvání asi 30 min. 250 Kč 

Služba pro muže i ženy. Začíná úpravou nehtů a kůžičky kolem, pokračujeme leštěním povrchu nehtů a na závěr ruce ošetříme výživným krémem a olejíčkem. Na základní manikúru obvykle navazují další postupy.

MANIKÚRA značky CND SHELLAC™ nebo PLATINUM

Ošetření v trvání asi 60 min. 470 Kč 

Základní manikúra je doplněna barevnou (i bezbarvou) úpravou přípravků, které se nanáší jako obyčejný lak. Na rozdíl od laku se gellak nechává vytvrdit v LED lampě, proto vydrží déle krásný. Tento gel poslouží k zpevnění a prodloužení přírodních nehtů pomocí modelovacích materiálů. Výhodou je i snadná a nenáročná údržba a doplňování. Není potřeba žádné pilování přírodního nehtu a žádné broušení. Předešlá vrstva se odstraňuje pouze pomocí zvláštních polštářků.

MANIKÚRA P-Shine

Ošetření v trvání asi 45min. 320 Kč 

Japonská manikúra - P-shine je určena pro regeneraci přírodních nehtů. Do nehtů se zalešťují výživné látky, jako například včelí vosk, mateří kašička, křemičitá hlinka, jemné parafiny, glycerin, bentonit, panthenol, vitamíny A, E, H a provitamín B5.

Používá se zejména proti třepení a lámání nehtů. Nehty se krásně lesknou jako při použití bezbarvého laku. Tato manikúra je určena pro muže i ženy a ty, kteří nesmějí mít na svém pracovišti nehtovou modeláž a barevnou úpravu.

ZPEVNĚNÍ PŘÍRODNÍCH NEHTŮ pomocí GELU značky PLATINUM

Zpevnění nehtů trvá přibližně 1,5-2 hodiny 550 Kč

Následné doplnění je již snazší a méně pracné, trvá přibližně 60 min. 470 Kč  

Na přírodní nehet se nanáší vrstva gelu, která se vytvrdí. Takto zpevněný nehet je odolný vůči mechanickým vlivům a jeho délka je závislá na délce Vašeho přírodního nehtu. Technika nanášení gelu a zdobení je obdobná jako u běžné nehtové modeláže. 

Vaše nehty postupně dorůstají a sílí, gel je potřeba po čase doplňovat. Nejlepší doba na doplnění je po uplynutí 3 - 4 týdnů.

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

cena

Lakování 

80 Kč

Odlakování

20 Kč

Peeling

80 Kč

Relaxační péče o ruce s výživným krémem/olejem

80 Kč

Odstranění SHELLAK CND/ PLATINUM gellak + výživa na nehty

200 Kč bez další aplikace

Úplné odstranění modeláže + výživa na nehty

280 Kč

Parafín

150 Kč
(doporučuji k parafínu relaxační péči s peelingem + 80 Kč)

PARAFÍNOVÝ ZÁBAL

  • Parafínový zábal je velmi příjemná a účinná aplikace teplého kosmetického parafínu.
  • Během zábalu dochází k předání tepla a účinných minerálů do pokožky, zvyšuje se její prokrvení, změkčení a zvyšuje se její tonus, zároveň má blahodárný vliv na drobné klouby, uvolňují se svalové spazmy.
  • Doba působení parafínu je 20 minut. Poté se parafín z rukou lehce stáhne a nanese se výživný krém.
  • Aplikace parafínu není nijak limitována, můžete si ji dopřát, jak často budete chtít, avšak účinné je aplikovat parafínový zábal alespoň jednou za 4 týdny.

PEELING

  • Peeling je důkladná hloubková očista, která pokožku Vašich rukou nebo nohou učiní příjemně měkkou, sametovou a voňavou. Při peelingu se z vrchní části pokožky odstraní odumřelé kožní buňky a přitom se podpoří krevní cirkulace a regenerace kůže.

Kontakt

Jak se se mnou
můžete spojit?

Otevírací doba:

Pondělí–pátek 9.00–18.00

Salon najdete na adrese:

Junácká 1374/91,
724 00 Ostrava - Stará Bělá

Jak se k nám dostanete?

Autobusová zastávka
Husův Sbor (linky č. 26, 55 a 59)

Parkování:

Parkoviště s kamerovým dohledem

IČ: 03436683

Objednávejte se na telefonním čísle:

+420 605356686

K personalizaci obsahu a analýze našeho provozu používáme cookies. Prosím, rozhodněte se, zda jste ochotni přijímat cookies z našeho webu.